5 Nisan 2013 Cuma

İKİ BEŞİKTAŞ (NECİP UYSAL) + İKİ BURSASPOR (BATALLA ve SERDAR) FORMASI HEDİYE EDİYORUM

Malum bu hafta Süper Lig'de sonucu en çok merak edilen maçlardan birisi Bursaspor - Beşiktaş maçı. Son yıllardaki gereksiz ötesi gerginlik ve tansiyon ilk kez bu maç öncesinde yok denecek kadar az. Çorbada benim de bir tuzum olsun istedim. O yüzden bu cumartesi ve pazar saat 13:00 - 15:00 saatleri arasında 92.3 frekansındaki Lig Radyo'da yapacağım TOTAL FUTBOL programında iki Beşiktaş, iki Bursaspor forması hediye edeceğim. Klasik yarışma formatımız geçerli: Çok zor olmayan futbol soruları soracağım ve doğru cevabı yollayan 8. ve 14. dinleyiciler kazanacaklar.
Hediye edilecek formalarda tüm oyuncuların imzaları olacak: Beşiktaş formaları direkt Necip Uysal'ın maçlarda giydiği kırmızı formalardan iki tanesi,  Bursaspor'un formaları ise Batalla ve Serdar Aziz'in maçlarda giydiği beyaz formalardan...7 yorum:

Adsız dedi ki...

Peki ingilterede olanlar napacak?

Isa şimşek dedi ki...

BEŞİKTAŞ 1 - 1 bursaspor

hüseyin dedi ki...

yorumlarınızı ilgiyle takip ediyorum. teşekkürler...

Adsız dedi ki...

ali reyizzzzz giydiğin donu bile hediye etsen kabulümüzdür

Adsız dedi ki...

liverpool tişörtü için adresi nereye gönderiyoruz

Adsız dedi ki...

liverpool tişörtü için adresi nereye gönderiyoruz

Ali Ece dedi ki...

Adresi yollamaya gerek yok İstanbul'dan kazandıysanız direkt gidin alın karga Shop'tan değilseniz onlar sizi ararlar yollarlar, 1 hafta içinde yollamazlarsa bana haber verin lütfen sayın Adsız